Velká aktualizace webu

Jak jste si určitě všimli, změnila se podoba webových stránek. Když jsem stránky zakládal v roce 2009, tak jsem nevěděl, jak rychle se budou plnit a zvětšovat. Další nápady a témata znamenají nové položky menu a to se pak musí ručně aktualizovat do každé html stránky, což je příšerně zdlouhavé. Nikdy jsem psát web moc neuměl a takové php (které by se taaak hodilo) neumím vůbec. Nicméně si lze vyhrát alespoň se základní strukturou html a grafickou podobou. Myslím, že oranžové bylo dost, až žije fialová :-)

Web jsem rozdělil na témata. Výbojkopedie je hlavní tahoun stránek a je jí věnována celá část webu. Následují ji Světelné zdroje s podtématy jako Má sbírka, články na téma svět. zdrojů apod. Po té to jsou samozřejmě také Svítidla veřejného osvětlení, která ale budu doplňovat průběžně. V Ostatních pak najdete články které nešli jinde zařadit, přehled setkání Lamppárty, překážková návěstidla, sbírku bezpečnostních tabulek a další. Myslím, že si každý najde svoje.

Kompletní předělávku webu jsem nedělal jen z důvodu grafické podoby či rozdělaní na témata, ale také pro mě je nyní mnohem pohodlnější nahrávat nové články či fotky. Věřte, že předešlá struktura již vůbec nevyhovovala a byla chaotická. Ze starých článků vedlo špatné menu a nedalo se operovat tak jako na index stránce, kterou jsem často aktualizoval. Mám rád minimalistické věci, jednoduché, čisté, prosté a přehledné. Doufám tedy, že si na nové rozdělení webu rychle zvyknete a budete s ním spokojeni. Dotazy a náměty pište do Diskuze.

zpět

zpět na hlavní stranu