vybojky-zarovky.cz

Luceplan Lita stojací lampa stínidlo 30 cm, jasan, Obývací pokoj / jídelna, jasanové dřevo, ručně foukané sklo, E27, 70W, K: 160cm

Tento akční kus Luceplan Lita stojací lampa stínidlo 30 cm, jasan, Obývací pokoj / jídelna, jasanové dřevo, ručně foukané sklo, E27, 70W, K: 160cm od populárního výrobce Luceplan jde pořídit v naší nabídce až neuvěřitelně levně. Výhodně za cenu 25 099 Kč.
Luceplan Lita stojací lampa stínidlo 30 cm
Více informací »
Značka: Luceplan
25 099
Popis

Drevená stojací lampa Lita se skleneným difuzorem a stmívacem nohou Stojací lampa Lita vytvárí domáckou a príjemnou atmosféru kombinací materiálu z jasanového dreva a opálového skla a barevné kombinace tónu svetlého dreva a saténové opálové bílé. Lita je výtvor Luceplan, navržený Davidem Dolcinim, italským designérem s mezinárodními zkušenostmi a vlastní konstrukcní kancelárí. Lita svou jednoduchostí vyzaruje klid a nadcasovost. Design sférického skleneného stínítka a rovného rámu s kulatým podstavcem je zárukou klasiky, daleko od jakýchkoli trendu. Aby bylo možné lépe vyhovet individuálním potrebám, byla stojací lampa vybavena stmívacem (stmívac nohou na kabelu).