vybojky-zarovky.cz

Luceplan Stochastic 2 700 K, 48 kuliček, opálová, Obývací pokoj / jídelna, nerez, hliník, ručně foukané sklo, 17W, K: 60cm

Hodně povedený produkt Luceplan Stochastic 2 700 K, 48 kuliček, opálová, Obývací pokoj / jídelna, nerez, hliník, ručně foukané sklo, 17W, K: 60cm od skvělé značky Luceplan snadno získáte zde teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. Aktuálně v akci od 34 899 Kč.
Luceplan Stochastic 2 700 K
Více informací »
Značka: Luceplan
34 899
Popis

Designová závesná lampa Stochastic od Luceplan Termín „svázaný chaos“ by mohl být nejlepším zpusobem, jak popsat Stochastic LED závesnou lampu norského designéra Daniela Rybakkena. Nespocet koulí vyrobených z rucne foukaného opálového skla v podobe mraku kolem LED modulu, který není zvencí viditelný, ale který vyzaruje svetlo nahoru a dolu. Kulicky jsou kolem svetelného zdroje zavešeny jemnými tycemi z nerezové oceli ruzných délek. LED diody lze také ztlumit pomocí instalace v dome (krome stmívace). Luceplan je výrobce osvetlení se sídlem v Itálii, který vždy pracuje se známými designéry. Krome Stochastic navrhl norský Daniel Rybakken také svetelnou sérii Counterbalance, Compendium a Ascent pro Luceplan .