vybojky-zarovky.cz

LZF LamPS X-Club LED nástěnné světlo 0-10V stmívač šedá, Obývací pokoj / jídelna, dřevěná dýha, plast, 32W, L: 58 cm, K: 58cm

Oblíbený produkt LZF LamPS X-Club LED nástěnné světlo 0-10V stmívač šedá, Obývací pokoj / jídelna, dřevěná dýha, plast, 32W, L: 58 cm, K: 58cm od známého výrobce LZF LamPS snadno můžete pořídit momentálně za výhodné peníze. Levně za 35 499 Kč.
LZF LamPS X-Club LED nástěnné světlo 0-10V stmívač šedá
Více informací »
Značka: LZF LamPS
35 499
Popis

Nástenné LED svetlo X-Club s okolní drevenou dýhou Nástenné svítidlo X, navržené ve tvaru písmene „X“, slouží nejen k osvetlení, ale také jako moderní kreativní dekoracní prvek. Teplé bílé LED diody jsou umísteny uvnitr a generují jednotné celkové osvetlení díky prednímu krytu z matného plastu. Krome toho je zdurazneno vlákno dreva pripevneného po stranách, protože dýha je velmi tenká, a proto prusvitná. To je výsledek patentované technologie Timberlite®, která umožnuje extrémne nízké tlouštky materiálu. V prípade potreby lze X-Club také namontovat na strop a externe ztlumit pomocí ovládání 0-10V. Nástenné LED svetlo X-Club je príkladem úspešné spolupráce mezi nemeckým designérem a španelským výrobcem svetel LZF-Lamps, z nichž již vzešlo nekolik mezinárodne ocenovaných produktu. – se drevem z udržitelného lesnictví šetrného k životnímu prostredí (certifikováno FSC®)