vybojky-zarovky.cz

Milan Iluminación Wire stojací lampa Ø 24 cm měděná metalíza, Obývací pokoj / jídelna, ocel, plsť, sklo, G9, 10W, K: 171cm

Unikátní produkt Milan Iluminación Wire stojací lampa Ø 24 cm měděná metalíza, Obývací pokoj / jídelna, ocel, plsť, sklo, G9, 10W, K: 171cm od kvalitní značky Milan Iluminación můžete nakoupit aktuálně na webu se slevou! Právě nyní za skvělou cenu 11 699 Kč.
Milan Iluminación Wire stojací lampa Ø 24 cm měděná metalíza
Popis

Prémiová stojací lampa s magnetickým stínítkem Koncept Wire vybízí k interakci a lze jej umístit do nejruznejších poloh, aby bylo možné prizpusobit vzhled a funkcnost vlastním preferencím a místním podmínkám. Na jedné strane lze celé stínidlo stojací lampy pripevnit k rámu v libovolné výšce. Na druhou stranu ani soucásti stínidla nejsou pevné. Netradicní stínidlo tvorí ocelová miska a rucne foukaná sklenená koule. Opálove bílý difuzor skrývá nejen zásuvku pro svetelný zdroj, ale také kulový neodymový magnet. To umožnuje opakovane menit polohu zdroje svetla. Filc mezi nimi zabranuje vzniku zbytku v podobe škrábancu. Drát se zapíná a vypíná nožním spínacem.