vybojky-zarovky.cz

Absolut/ Radius Poštovní schránka Letterman II na podstavci stříbrná, Práškově lakovaná ocel, nerezová ocel, sklo, L: 40 cm, K: 47.5cm

Velmi oblíbený produkt Absolut/ Radius Poštovní schránka Letterman II na podstavci stříbrná, Práškově lakovaná ocel, nerezová ocel, sklo, L: 40 cm, K: 47.5cm od známé značky Absolut/ Radius snadno najdete právě dnes za výprodejovou cenu. Nyní za akční cenu 17 399 Kč.
EAN: 4250208615278
Absolut/ Radius Poštovní schránka Letterman II na podstavci stříbrná

Pohodlná volně stojící poštovní schránka Letterman II s prostornou přihrádkou na noviny Poštovní schránka Letterman II zaujme vynikajícím zpracováním a poutavým designem. Je vybavena 40 cm širokou přihrádkou na noviny, která zaručuje potěšení ze čtení bez záhybů. Letterman II – ideální řešení pro všechny čtenáře novin, kteří mají zvláštní požadavky na stav svých čtecích materiálů. Otvor schránky na dopisy o délce 32,5 cm a výšce 3,5 cm je dimenzován tak, aby do něj bylo možné vkládat i obálky C4 bez pomačkání. Dodávka včetně pošty: 8 x 4 x 144 cm. K zajištění poštovní schránky je na vyžádání k dispozici zemní trn.

Další zboží z kategorie Volně stojící poštovní schránky
Další produkty od značky Absolut/ Radius