vybojky-zarovky.cz

Arcchio Nástěnné svítidlo Zuzana, hranaté, bílé, zástrčka, G9, 9, 7 cm, Obývací pokoj / jídelna, Hliník, ocel, G9, 8W, L: 9.7 cm, K: 9.7cm

Oblíbený a akční produkt Arcchio Nástěnné svítidlo Zuzana, hranaté, bílé, zástrčka, G9, 9, 7 cm, Obývací pokoj / jídelna, Hliník, ocel, G9, 8W, L: 9.7 cm, K: 9.7cm od společnosti s předním postavením na trhu Arcchio můžete koupit právě teď napořád výhodně. Na našich stránkách za 699 Kč.
EAN: 4251911725971
Arcchio Nástěnné svítidlo Zuzana
Ověřit dostupnost
Značka: Arcchio
699 999 Kč Sleva -30%

Úhlové nástěnné svítidlo Zuzana v bílé barvě z hliníku a oceli Nástěnné svítidlo Zuzana vytváří v interiéru útulnou atmosféru a zároveň poskytuje příjemné světlo. Nástěnné svítidlo se snadno zapíná a vypíná vypínačem, lze jej stmívat externím stmívačem a individuálně si tak nastavit jas podle vlastních požadavků a má patici G9. Toto nástěnné svítidlo v sobě spojuje všechny kvality a přednosti, které značka Arcchio nabízí. Model Zuzana se dodává v bílé barvě, má své místo v každé místnosti a díky svému modernímu designu je i vizuálně přitažlivý. Bez tohoto nástěnného svítidla už nikdy nebudete chtít být.

Další zboží z kategorie Nástěnná svítidla
Další produkty od značky Arcchio