vybojky-zarovky.cz

Artemide Cabildo – LED závěsné světlo, 2.700 K, Obývací pokoj / jídelna, hliníkový odlitek, 44W, P: 41 cm, L: 9.5 cm, K: 19cm

Tento skvělý kus Artemide Cabildo - LED závěsné světlo, 2.700 K, Obývací pokoj / jídelna, hliníkový odlitek, 44W, P: 41 cm, L: 9.5 cm, K: 19cm od společnosti s výborným jménem Artemide máte možnost koupit zde nyní skutečně výhodně! Nyní za 15 168 Kč.
EAN: 08052993043931
Artemide Cabildo - LED závěsné světlo
Ověřit dostupnost
Značka: Artemide
15 168
Popis

Nepřímo svítící závěsné světlo LED Cabildo od Artemide Měkké, kulaté tvary charakterizují vzhled LED závěsného světla Cabildo od společnosti Artemide. Designér Eric Solè, který tento model vytvořil, zdůrazňuje, že svítidlo musí vypadat, jako kdyby žilo, a musí uživateli dávat nejen světlo, ale také určitý pocit spokojenosti. Životní síla světla Cabildo vychází z jeho zakřiveného tvaru a její nepřímé světlo slouží k udržení pocitu pohody. LED se totiž nacházejí uvnitř kruhového tělesa a vyzařují nejprve směrem nahoru, kde se světlo odrazí od zbytku bílého těla lampy a stropu a vyzařuje do místnosti. Lampu lze ztmavit, ale k tomu je nutný pětijádrový spojovací kabel. Funkce ztlumení používá samostatné tlačítko s funkcí push (nezahrnuto). Francouzský designér Eric Solè navrhl řadu svítidel Cabildo pro italskou společnost Artemide, sídlící poblíž Milána. Artemide je známa po celém světě pro své designové lampy, které v sobě spojují estetično, inovace a udržitelnost. Základním kamenem kvality konečných výrobků jsou vlastní výrobní zařízení, sklářské manufaktury a výzkumná centra. Úspěch produktů a filozofie společnosti Artemide potvrzují četná vyznamenání a ocenění za design.