vybojky-zarovky.cz

Artemide Mimesi LED stojací lampa, přes aplikaci, Obývací pokoj / jídelna, ocel, hliník, plast, 45W, P: 12 cm, L: 12 cm, K: 193cm

Tento zlevněný produkt Artemide Mimesi LED stojací lampa, přes aplikaci, Obývací pokoj / jídelna, ocel, hliník, plast, 45W, P: 12 cm, L: 12 cm, K: 193cm od známé společnosti Artemide pohodlně seženete v naší internetové nabídce napořád výhodně! Právě teď za cenu 55 357 Kč.
EAN: 08052993065322
Artemide Mimesi LED stojací lampa
Ověřit dostupnost
Značka: Artemide
55 357

Stmívatelná designová LED stojací lampa Mimesi s efektním světlem Moderní design a moderní technologie – to je LED stojací lampa od designérky Carlotty de Bevilacqua. Ocelový a hliníkový rám a sloupcovité stínidlo z průhledného gravírovaného metakrylátu společně vytvářejí moderní vzhled, který je doplněn funkčností zabudovaných LED diod. Teplé bílé hlavní světlo se světelným tokem přes 3 000 lumenů lze regulovat pomocí integrovaného stmívače. Kromě hlavního světla má Mimesi také dekorativní bílé denní světlo, které se v porovnání s teplým bílým světlem jeví jako namodralé a používá se pro efektivní dekorativní osvětlení. Toto dekorativní světlo lze zapínat a vypínat odděleně od hlavního světla. Mimesi lze také velmi moderně ovládat pomocí aplikace s využitím zařízení podporujících technologii Bluetooth. K tomuto účelu je k dispozici odpovídající aplikace Artemide (zdarma dostupná pro iOS a Android). Italská designérka, podnikatelka a univerzitní pedagožka Carlotta de Bevilacqua navrhla stojací lampu Mimesi. Její specialitou jsou LED produkty nejnovější generace. Společnost Artemide je celosvětově známá a úspěšná jako italský výrobce designového osvětlení. Od svého založení v roce 1960 se společnost neustále rozvíjí. Dnes patří k celosvětově působící skupině vlastní výrobní závody, sklárny a výzkumné centrum.

Další zboží z kategorie SmartHome stojací lampy
Další produkty od značky Artemide