vybojky-zarovky.cz

Artempo Italia Star – moderní závěsné světlo pro různé místnosti, bílé, Obývací pokoj / jídelna, Plastové, E27, 30W, L: 67 cm, K: 26cm

Hodně povedený výrobek Artempo Italia Star - moderní závěsné světlo pro různé místnosti, bílé, Obývací pokoj / jídelna, Plastové, E27, 30W, L: 67 cm, K: 26cm od výrobce se zárukou kvality Artempo Italia seženete tady a teď právě za mimořádně nízkou cenu. V akci za 8 699 Kč.
EAN: 8032975124742
Artempo Italia Star - moderní závěsné světlo pro různé místnosti

Vzrušující závěsné svítidlo Star s vysokou rozpoznávací hodnotou Závěsné svítidlo Star má tvar lichoběžníku s různými otvory ve všech bodech. Je vyrobeno výhradně z vysoce kvalitního plastu, je široké 67 cm a má výčnělek 34 cm. Se závěsem 146 cm je ideální pro použití jako stolní osvětlení nebo v obývacím pokoji. Dvě 30wattové žárovky E27 jsou namontovány ve stejné vzdálenosti od sebe. Díky mnoha různým otvorům se světlo částečně odráží a vytváří příjemnou atmosféru v místnosti. Vyrobeno v souladu se stupněm krytí IP20. Lze použít například LED nebo úsporné žárovky. Díky tomu je jejich použití z dlouhodobého hlediska také mnohem úspornější. V kombinaci se stojacími lampami podobného designu získává obytný prostor vlastní uspořádání, které nepůsobí rušivě.

Další zboží z kategorie Závěsná světla
Další produkty od značky Artempo Italia