vybojky-zarovky.cz

Audo Copenhagen Column stolní lampa na baterii, IP44, bronz, Obývací pokoj / jídelna, eloxovaný hliník, plast, 1.5W, K: 18cm

Zlevněný kus Audo Copenhagen Column stolní lampa na baterii, IP44, bronz, Obývací pokoj / jídelna, eloxovaný hliník, plast, 1.5W, K: 18cm od spolehlivé značky Audo Copenhagen pořídíte bezpečně online se slevou. Aktuálně stojí u nás 5 199 Kč.
EAN: 05709262134854
Audo Copenhagen Column stolní lampa na baterii

Stmívatelná dobíjecí stolní lampa Column pro interiér i exteriérTvar stolní lampy LED Column je inspirován sloupky používanými na molech k zajištění lodí. Její tělo je vyrobeno z eloxovaného hliníku a leskne se v atraktivní bronzové povrchové úpravě, která jí dodává velmi elegantní a hodnotný půvab. Světlo vyzařuje směrem dolů na povrch, neoslňuje a je rovnoměrné po celém obvodu. Efekt nepřímého osvětlení vytváří útulnou atmosféru a ze sloupu dělá atraktivní akcentní osvětlení. Díky krytí IP44 jej lze použít jak v interiéru, tak v exteriéru, například k atmosférickému osvětlení teras. Díky napájení z dobíjecí baterie poskytuje také vysokou míru svobody a flexibility. Díky bezdrátovému provedení jej lze umístit kamkoli a jeho kompaktní rozměry z něj činí přenosný doplněk. Jas světla lze bez námahy regulovat pomocí přepínače ve třech úrovních. V závislosti na nastavení jasu může stolní lampa svítit až 18 hodin.- Doba nabíjení 6,5 h- Nabíjení probíhá prostřednictvím kabelu USB s magnetickým připojením (nabíjecí kabel je součástí balení, síťový adaptér není součástí balení)

Další zboží z kategorie Stolní lampy
Další produkty od značky Audo Copenhagen