vybojky-zarovky.cz

Audo Copenhagen Závěsné svítidlo Hashira ze lnu, Ø18cm, přírodní barva, Obývací pokoj / jídelna, Plátno, ocel, plast, E27, 60W, K: 45cm

Kvalitní a velmi žádaný kousek Audo Copenhagen Závěsné svítidlo Hashira ze lnu, Ø18cm, přírodní barva, Obývací pokoj / jídelna, Plátno, ocel, plast, E27, 60W, K: 45cm od společnosti s výborným jménem Audo Copenhagen lze koupit teď za super cenu! Zrovna teď v akci za 9 699 Kč.
EAN: 5709262063642
Audo Copenhagen Závěsné svítidlo Hashira ze lnu

Závěsná lampa Hashira s válcovým textilním stínidlemZávěsná lampa Hashira svým designem připomíná tradiční japonskou lucernu z rýžového papíru, její stínidlo však není vyrobeno z papíru, ale z látky. Je napnuté kolem kovového rámu, jehož vzpěry jsou přes látku viditelné a dodávají lampě grafický efekt. Závěsná lampa vděčí za svůj název svému tvaru, protože hašira je japonský výraz pro sloup. Sérii lamp Hashira navrhla designérská společnost Norm Architects. Toto designérské studio, založené v roce 2008, působí především v oblasti bytové architektury, designu komerčních interiérů, umělecké režie a grafiky a záměrně zvoleným názvem Norm poukazuje na význam norem a tradic pro oblast architektury a estetiky. Výsledkem návrhů tohoto designérského studia jsou nadčasové a trvanlivé výrobky.

Další zboží z kategorie Závěsná světla
Další produkty od značky Audo Copenhagen