vybojky-zarovky.cz

BANKAMP Závěsné svítidlo Grand Groove LED, dvousvětelné provedení, Obývací pokoj / jídelna, Hliník, sklo, 44W, P: 71 cm, L: 20 cm

Tento levný produkt BANKAMP Závěsné svítidlo Grand Groove LED, dvousvětelné provedení, Obývací pokoj / jídelna, Hliník, sklo, 44W, P: 71 cm, L: 20 cm od známého výrobce BANKAMP jednoduše můžete sehnat právě dnes až neuvěřitelně levně. Nyní zakoupíte za 50 540 Kč.
EAN: 04009669053859
BANKAMP Závěsné svítidlo Grand Groove LED
Ověřit dostupnost
Značka: BANKAMP
50 540

Výškově nastavitelné během provozu: Grand Groove dvoudílné závěsné LED svítidlo s integrovaným stmívačem, teplá bílá Dvě stínidla závěsného LED svítidla Grand Groove německé výroby se skládají ze dvou částí. Zvenčí upoutá pozornost nápadně zvlněné a kouřově zabarvené skleněné stínidlo. To je z vnitřní strany podpořeno stínidlem z opálového bílého skla. Tato kombinace vytváří mimořádně příjemnou atmosféru a zavěšení stínidel lze během provozu pohodlně ručně nastavit. Hliníková stříška ve tvaru paprsku je natřena vizuálně ladící černou barvou a nese stínidla vždy na dvou kabelech. K osvětlení jsou použity teplé bílé LED diody s dobrým podáním barev, jejichž intenzitu světla lze regulovat. K tomu stačí příslušné stínítko mírně naklonit. Díky funkci „stmívání na teplé“ se při snížení intenzity sníží i teplota barev. Grand Groove je ručně vyráběné výrobcem osvětlení BANKAMP, který je známý vysoce kvalitním osvětlením již od roku 1947. Poznámka: Stmívač na stěně nesmí být připojen před svítidlo.

Další zboží z kategorie Závěsná světla
Další produkty od značky BANKAMP