vybojky-zarovky.cz

Beacon Lighting Stropní ventilátor Fijian II, hnědý, Ø 132 cm, tichý, Obývací pokoj / jídelna, kov, plast, ratan, K: 37cm

Hodně prodávaný kus Beacon Lighting Stropní ventilátor Fijian II, hnědý, Ø 132 cm, tichý, Obývací pokoj / jídelna, kov, plast, ratan, K: 37cm od přední společnosti Beacon Lighting lze zakoupit na našich stránkách teď právě za rozumné peníze! Produkt koupíte teď u nás za 9 099 Kč.
EAN: 9333509204190
Beacon Lighting Stropní ventilátor Fijian II

Nástěnný vypínač je součástí dodávky: vnucování Stropní ventilátor Fijian II se zpětným chodem, AC motorKryt stropního ventilátoru Fijian II je vyroben z kovu a obsahuje tichý AC motor. Jeho pět lopatek je vyrobeno z plastu v ratanovém vzhledu. Ventilátor Fijian II je vizuální ozdobou téměř každého stropu a dodává se s vypínačem, kterým lze nastavit rychlost. Kromě toho má tento ventilátor letní a zimní funkci. ventilátor Fijian II lze namontovat i na šikmé stropy se sklonem až 22 stupňů. Pro obzvláště vysoké stropy je vhodná samostatně dostupná prodlužovací tyč (viz příslušenství). funkceTzv. zpětný chod (známý také jako zimní režim) pomáhá rozvádět teplý vzduch v místnosti, když je venku chladno. Tím se šetří náklady na vytápění. Směr chodu se přepíná přepínačem na skříni. k dispozici jsou také tři stupně rychlosti. Ty lze nastavit pomocí dodaného nástěnného spínače. Technické vlastnosti- max. cirkulace vzduchu: 194 m³/min.- otáčky na rychlost:- 85 ot. (12 W)- 140 ot./min.- 215 ot./min. (67 W)

Další zboží z kategorie Stropní ventilátory
Další produkty od značky Beacon Lighting