vybojky-zarovky.cz

Bover Hardy závěsné světlo ze skla, bílá, Obývací pokoj / jídelna, borosilikátové sklo, železo, mosaz, GU10, 6W, K: 30.5cm

Kvalitní a oblíbený kousek Bover Hardy závěsné světlo ze skla, bílá, Obývací pokoj / jídelna, borosilikátové sklo, železo, mosaz, GU10, 6W, K: 30.5cm od výrobce Bover pohodlně nakoupíte zrovna dnes ve výhodné akci! Nyní pořídíte za 7 652 Kč.
EAN: 08436544891156
Bover Hardy závěsné světlo ze skla
Ověřit dostupnost
Značka: Bover
7 652
Popis

Štíhlá designová závěsná lampa ve tvaru válce Hardy Závěsné svítidlo Hardy je svým designem jednoduchou klasikou, které však nechybí jemnost. Stínidlo se skládá ze dvou soustředných válců, vnitřního a vnějšího. Vnější část je vyrobena z průhledného borosilikátového skla, vnitřní z kovu. Tvar stínidla určuje také světelný výkon: Hardy je závěsné svítidlo, které vyzařuje velmi směrované světlo směrem dolů – ideální například nad pult nebo dokonce jídelní stůl. Závěsné svítidlo Hardy zavěšené ve skupinách může vytvořit atmosférické a praktické osvětlení v obytných a jídelních prostorách nebo v restauracích. Sergi & Òscar Devesa, známí také jako D&D Design, již pracovali pro několik renomovaných výrobců designových svítidel. Barcelonský výrobce Bover je jedním z nich. Společnost Bover, kterou v roce 1996 založila Joana Bover, klade velký důraz na nadčasový design, vysokou kvalitu a rozumnou cenu.