vybojky-zarovky.cz

Briloner LED stropní světlo Frame 2 zdroje, CCT, hliník, Obývací pokoj / jídelna, kov, plast, 40W, P: 50 cm, L: 38.8 cm, K: 8cm

Tento nejprodávanější produkt Briloner LED stropní světlo Frame 2 zdroje, CCT, hliník, Obývací pokoj / jídelna, kov, plast, 40W, P: 50 cm, L: 38.8 cm, K: 8cm od výrobce se skvělou pověstí Briloner máte možnost nakoupit zde za super cenu! V akci od 2 999 Kč.
EAN: 04002707402909
Briloner LED stropní světlo Frame 2 zdroje
Ověřit dostupnost
Značka: Briloner
2 999

Stropní světlo LED Rámeček s nastavitelnou teplotou barev, ovládaný přiloženým dálkovým ovladačem Stropní svítidlo Frame se skládá z otevřených obdélníkových kovových rámů a lze jej skvěle začlenit zejména do moderních interiérů. Poskytuje přímé světlo díky LED diodám integrovaným na spodní straně rámů za satinovanými plastovými kryty a má také atraktivní efekt podsvícení. Praktické funkce stropního svítidla lze aktivovat a ovládat pomocí dálkového ovladače, který je součástí dodávky. Rámeček je vybaven funkcí nočního osvětlení, funkcí časovače a také paměťovou funkcí, která se po opětovném zapnutí svítidla vrátí k poslednímu zvolenému nastavení osvětlení. Kromě toho lze plynule regulovat jas a barvu světla od teplé bílé až po denní bílou.

Další zboží z kategorie Stropní svítidla
Další produkty od značky Briloner