vybojky-zarovky.cz

BRUMBERG Loop-S těleso pro bodové světlo černá, Obývací pokoj / jídelna, nylon, hydroxid hořečnatý, sklolaminát, P: 8.2 cm, L: 8.2 cm, K: 0.3cm

Ve slevě výrobek BRUMBERG Loop-S těleso pro bodové světlo černá, Obývací pokoj / jídelna, nylon, hydroxid hořečnatý, sklolaminát, P: 8.2 cm, L: 8.2 cm, K: 0.3cm od značky BRUMBERG snadno získáte tady teď právě v bezva akci! Nyní můžete mít za 956 Kč.
EAN: 04251433981961
BRUMBERG Loop-S těleso pro bodové světlo černá
Ověřit dostupnost
Značka: BRUMBERG
956

K montáži s vhodným modulem LED – pouzdro pro vestavné stropní svítidlo se čtvercovým rámečkemToto vestavné pouzdro se dodává bez modulu LED a je vhodné pro širokou škálu vnitřních aplikací v závislosti na volbě světelného zdroje. Pouzdro lze otočit dokola o 20°. Součástí dodávky jsou pružiny pro montáž do stropu bez použití nářadí. – Dodává se bez objímky nebo světelného zdroje; lze osadit LED moduly MR16 od společnosti BRUMBERGPlastové komponenty vestavného reflektoru jsou vyrobeny ze 100 % z „recyklovaného oceánského plastu“ – plastového odpadu získaného z moře a recyklovaného. Společnost BRUMBERG tak nastavuje nové standardy pro udržitelná řešení osvětlení.

Další produkty od značky BRUMBERG