vybojky-zarovky.cz

Carpyen Stojací lampa Isamu třínožka, stínidlo perleťová, Obývací pokoj / jídelna, polyesterové hedvábí, kov, E27, 100W, K: 160cm

Hodně žádaný výrobek Carpyen Stojací lampa Isamu třínožka, stínidlo perleťová, Obývací pokoj / jídelna, polyesterové hedvábí, kov, E27, 100W, K: 160cm od top značky Carpyen snadno pořídíte tady teď právě za outletovou cenu. Nyní můžete mít za 18 177 Kč.
Carpyen Stojací lampa Isamu třínožka
Ověřit dostupnost
Značka: Carpyen
18 177 20 199 Kč Sleva -10%

Stojací lampa Isamu s kulatým stínidlem z perleťově bílého polyesterového hedvábíIsamu je nadčasový, útulný zdroj světla pro obývací pokoje a obývací pokoje. Série lamp je dílem španělského designérského studia Nahtrang, které založili Daniel Vila a Ester Pujol. Stojací lampa je vybavena černým kovovým rámem, který se skládá z ploché kulaté základny a štíhlé trojnožky. Ta nese charakteristické stínidlo řady Isamu, jehož vertikálně otevřená struktura je protkána velmi jemnou polyesterovou textilií v perleťově bílé barvě připomínající hedvábí, která umožňuje světlu diskrétně prosvítat. Svítidlo se ovládá nožním spínačem na zásuvném kabelu.

Další zboží z kategorie Stojací lampy
Další produkty od značky Carpyen