vybojky-zarovky.cz

Cremasco Závěsné světlo Baia, 2 zdroje, brynýrovaná, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, sklo, textil, E27, 75W, P: 93 cm, L: 36.5 cm

Tento skvělý produkt Cremasco Závěsné světlo Baia, 2 zdroje, brynýrovaná, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, sklo, textil, E27, 75W, P: 93 cm, L: 36.5 cm od předního výrobce Cremasco lze získat zde teď právě za výborné peníze. Nyní zakoupíte za 17 599 Kč.
Cremasco Závěsné světlo Baia
Ověřit dostupnost
Značka: Cremasco
17 599

Přívěsek se dvěma plameny Baia – poutavý a jasný Závěsné svítidlo Baia je ideálním doplňkem námořního stylu vybavení a svým vzhledem fascinuje nejen milovníky mořeplavectví. Lze jej použít k vykouzlení atmosférického obecného osvětlení v soukromém prostředí, ale také v restauracích s námořní tématikou. Dva odstíny, které připomínají kormidla lodi, jsou vyrobeny z leštěné mosazi, velká těla lamp jsou z matného skla. Odpružení zdobí námořní detaily: kotvy a lano. Exkluzivní osvětlovací produkty tohoto výrobce jsou vyráběny výhradně ručně v Itálii, kde je věnována pozornost výběru vynikající kvality použitých materiálů. Vyplývá to v neposlední řadě z touhy spojit se s dlouhou tradicí benátského umění osvětlení a vyrábět produkty, které jsou vytvářeny s vášní a péčí a mají malé rysy, díky nimž jsou jedinečné a nezaměnitelné.

Další zboží z kategorie Závěsná světla
Další produkty od značky Cremasco