vybojky-zarovky.cz

Domus Kulaté stropní LED svítidlo Lara wood, dub 55 cm, Obývací pokoj / jídelna, bílý dub, ledové plexisklo, 25W, K: 14.5cm

Výjimečný produkt Domus Kulaté stropní LED svítidlo Lara wood, dub 55 cm, Obývací pokoj / jídelna, bílý dub, ledové plexisklo, 25W, K: 14.5cm od značky s dlouholetou tradicí Domus je dostupný tady za nejnižší cenu. Stojí teď u nás 22 791 Kč.
EAN: 04029628821411
Domus Kulaté stropní LED svítidlo Lara wood
Ověřit dostupnost
Značka: Domus
22 791
Popis

Tvarově dokonalé stropní LED svítidlo Lara wood vyrobené z bílého dubu Kryt ve tvaru kruhu stropního LED svítidla Lara wood je vyroben z vysoce kvalitního dubového dřeva. Designérům se malým odstupem svítidla od stropu podařila vytvořit zajímavá finesa, takže to vypadá, jakoby se svítidlo Lara wood pod stropem vznášelo, a nechávalo tušit jemný svit světla. Optimální rozptyl světla je krom toho zaručen kresbou ušlechtilého dřeva ve vnitřní části v kombinaci s hluboko zasazeným difuzorem, za nímž je umístěn výkonný LED modul. Jednoduchý tvar tohoto stropního svítidla umožňuje jeho použití nejen v projektu, ale i v kancelářských a soukromých sektorech. – stmívatelné s externí fázovou regulací Při výrobě svítidel dbá výrobce na to, aby se zachovala přírodní krása dřeva, právě proto nepoužívá lak a k ošetření povrchu používá především rostlinné oleje a přírodní vosk. Ekologická udržitelnost u ručně vyráběných výrobků z Německa – jádrem výrobního procesu je člověk a životní prostředí. Společnost DOMUS se coby výrobce svítidel pyšní dlouholetou zkušeností; podnik byl totiž založen už v roce 1966. Od té doby se filozofie vytváření světla pro život nezměnila a poptávka po vysoké kvalitě a udržitelné výrobě byla zdokonalena. I když se ve výrobě používá špičkové technické vybavení, přesto se DOMUS stále považuje za manufakturu v tom smyslu, že zaměstnává kvalifikované osoby s řemeslným umem, aby ručně vyráběly vysoce kvalitní osvětlovací výrobky pro ostatní. Designéři, dřevaři, inženýři a osvětlovači spolupracují na vytváření světel, která působí nadčasově, jsou technologicky odolná a zákazníci jsou s nimi po všech stránkách spokojeni. Firma DOMUS prokazuje svou ekologickou odpovědnost mimo jiné tím, že využívá především obnovitelné suroviny, a výrobou v Německu, čímž minimalizuje zbytečnou dopravu.