vybojky-zarovky.cz

EBB & FLOW Barre XL stříbro koule Glacier stříbrná, Obývací pokoj / jídelna, kov, bavlna, viskóza, polyester, E27, 25W, K: 164cm

Exkluzivní produkt EBB & FLOW Barre XL stříbro koule Glacier stříbrná, Obývací pokoj / jídelna, kov, bavlna, viskóza, polyester, E27, 25W, K: 164cm od značky s tradicí a dobrou pověstí EBB & FLOW dostanete právě teď výhodně. Levně za cenu 19 913 Kč.
EBB & FLOW Barre XL stříbro koule Glacier stříbrná
Ověřit dostupnost
Značka: EBB & FLOW
19 913

Moderně navržená stojací lampa Barre XL: rám stříbrný, stínidlo Salinas Glacier ve stříbrné barvě s potiskem plameňáků Stojací lampa Barre XL je nepostradatelným doplňkovým osvětlením v obývacích pokojích a ložnicích, ačkoli její přitažlivost se neomezuje pouze na úlohu zdroje světla, ale spočívá také v obohacení stylu vybavení svým skvělým vzhledem. Minimalistický design rámu, který se skládá pouze z kulaté základní desky a štíhlé rámové tyče, zjemňuje stříbrná koule pod objímkou. Zde použité stínidlo je stínidlo ze série Salinas: Glacier silver, látkové stínidlo ze směsi bavlny, viskózy a polyesteru, které je potištěno stříbrným vzorem plameňáků. Stojací lampu Barre XL vyrábí dánská společnost EBB & FLOW, která se specializuje na mladé designy a vyrábí je ve vysoké kvalitě.

Další zboží z kategorie Stojací lampy
Další produkty od značky EBB & FLOW