vybojky-zarovky.cz

EBB & FLOW Futura M stolní zlatá zelená Tango, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo ručně foukané, bavlna, viskóza, polyester, E27, 25W, K: 71cm

Tento designový produkt EBB & FLOW Futura M stolní zlatá zelená Tango, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo ručně foukané, bavlna, viskóza, polyester, E27, 25W, K: 71cm od kvalitní společnosti EBB & FLOW získáte na našich stránkách nyní se slevou! Produkt momentálně prodáváme za 17 628 Kč.
EBB & FLOW Futura M stolní zlatá zelená Tango
Ověřit dostupnost
Značka: EBB & FLOW
17 628

Stolní lampa Futura – skvěle vytvořený akcentní zdroj světla Tato stolní lampa je speciální designovou kombinací podstavce lampy Futura a stínidla Midnight ze série stínidel Tango. Podstavec lampy je obklopen krásně navrženým skleněným prvkem z foukaného skla v břečťanově zelené barvě, kovové části podstavce lampy byly ručně lakovány. Tmavě zelené sklo je v celé své uzlovitosti nádherně zvýrazněno vyzařujícím světlem. Stínidlo je vyrobeno výhradně ze lnu. Ať už stojí na stole v obývacím pokoji nebo na komodě v ložnici, stolní lampa Futura je absolutním vrcholem moderní kultury bydlení, ať už je zapnutá nebo vypnutá. Futura je designový výtvor Susanne Nielsen, který v nejvyšší kvalitě realizovala dánská designová značka EBB & FLOW.

Další zboží z kategorie Stolní lampy
Další produkty od značky EBB & FLOW