vybojky-zarovky.cz

Ecolite Bílý lištový LED reflektor 30W 3F Premium TR-TL-30W/BI/NA

Žádaný produkt Ecolite Bílý lištový LED reflektor 30W 3F Premium TR-TL-30W/BI/NA od výrobce se zárukou kvality Ecolite pohodlně nakoupíte zrovna dnes ve výhodné akci! Nyní lze objednat jen za 1 999 Kč.
EAN: 8590849530704
Ecolite Bílý lištový LED reflektor 30W 3F Premium TR-TL-30W/BI/NA
Ověřit dostupnost
Značka: Ecolite
1 999

Tento bílý LED reflektor o výkonu 30W je určen do lištového systému. Slouží jako náhrada halogenových lištových reflektorů 100 – 150W, které se zahřívají a mají několikanásobně vyšší spotřebu elektrické energie. LED lištové reflektory nevyzařují UV ani infra záření. Nehrozí tedy, že by oblečení vybledlo, jako se to stávalo u jejich halogenových protějšků.

Tento lištový reflektor je osazen kvalitním napájecím zdrojem značky Philips, který je téměř celý ukryt v napájecí liště. Díky nastavitelnému vyzařovacímu úhlu osvítíte přesně jen to co je potřeba. Toto svítidlo je kompatibilní s lištovým systémem Global Track.

LED lištový reflektor svítí ihned po zapnutí na plný výkon. Je vhodný do interiérů. Díky COB čipu a hliníkovému šasi se nepřehřívá. Tím je dána dlouhá životnost 30 000 hodin. Není potřeba měnit halogenová trubice, je tedy bezúdržbový. Vstupní napětí je 230V.

LED svítidla jsou vhodná k trvalému dennímu svícení maximálně 10 – 12 hodin denně. Delší provoz snižuje životnost a mohl by vést ke ztrátě záruky.