vybojky-zarovky.cz

Ecolite Černý LED reflektor 100W Economy RLED48WL-100W

Neodolatelný produkt Ecolite Černý LED reflektor 100W Economy RLED48WL-100W od skvělé značky Ecolite získáte momentálně na webu za skvělou cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 899 Kč.
EAN: 8590849525700
Ecolite Černý LED reflektor 100W Economy RLED48WL-100W
Ověřit dostupnost
Značka: Ecolite
899

LED reflektory jsou náhradou za koncepčně starší halogenové reflektory. Tento 100W model je schopen nahradit až 500W halogenový reflektor při zachování stejné svítivosti. Je vhodný jak do interiéru, tak do exteriéru. U reflektoru lze libovolně nastavit jeho polohu díky polohovatelnému držáku, který v sobě má již díry pro uchycení. Jeden nebo více reflektorů je možná zapojit do okruhu s pohybovým PIR čidlem. Jedná se o provedení SLIM což znamená, že reflektor je menší, tenčí a lehčí, díky čemuž je možné ho umístit téměř kamkoli.

LED reflektor svítí ihned po zapnutí na plný výkon. Je osazen výkonnými SMD LED diodami a proto dosahuje vysoké svítivosti. Díky hliníkovému šasi se nepřehřívá. Tím je dána dlouhá životnost až 30 000 hodin. Je prachu a voděodolný. Není potřeba měnit halogenová trubice, je tedy bezúdržbový. Svítí bílou barvou, která je nejvíce podobná dennímu světlu. 

LED svítidla jsou vhodná k trvalému dennímu svícení maximálně 10 – 12 hodin denně. Delší provoz snižuje životnost a mohl by vést ke ztrátě záruky.

LED reflektory nejsou náhrada průmyslových svítidel do hal, skladů a provozů s dlouhou dobou svícení.