vybojky-zarovky.cz

Ecolite Černý LED reflektor 30W Economy RLED48WL-30W

Kvalitní a oblíbený výrobek Ecolite Černý LED reflektor 30W Economy RLED48WL-30W od našeho známého výrobce Ecolite jednoduše získáte u nás nyní za rozumné peníze. Za bezkonkureční cenu 349 Kč.
EAN: 8590849511246
Ecolite Černý LED reflektor 30W Economy RLED48WL-30W
Ověřit dostupnost
Značka: Ecolite
349

LED reflektory jsou náhradou za koncepčně starší halogenové reflektory. Tento 30W model je schopen nahradit až 150W halogenový reflektor při zachování stejné svítivosti. Je vhodný jak do interiéru, tak do exteriéru. U reflektoru lze libovolně nastavit jeho polohu díky polohovatelnému držáku, který v sobě má již díry pro uchycení. Jeden nebo více reflektorů je možná zapojit do okruhu s pohybovým PIR čidlem. Jedná se o provedení SLIM což znamená, že reflektor je menší, tenčí a lehčí, díky čemuž je možné ho umístit téměř kamkoli.

LED reflektor svítí ihned po zapnutí na plný výkon. Je osazen výkonnými SMD LED diodami a proto dosahuje vysoké svítivosti. Díky hliníkovému šasi se nepřehřívá. Tím je dána dlouhá životnost až 30 000 hodin. Je prachu a voděodolný. Není potřeba měnit halogenová trubice, je tedy bezúdržbový. Svítí bílou barvou, která je nejvíce podobná dennímu světlu. 

LED svítidla jsou vhodná k trvalému dennímu svícení maximálně 10 – 12 hodin denně. Delší provoz snižuje životnost a mohl by vést ke ztrátě záruky.