vybojky-zarovky.cz

Ecolite Černý lištový LED reflektor 30W 3F Premium TR-TL-30W/CR/NA

Tento vynikající produkt Ecolite Černý lištový LED reflektor 30W 3F Premium TR-TL-30W/CR/NA od značky se zárukou kvality Ecolite jednoduše můžete najít zde nyní za skvělou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 1 999 Kč.
EAN: 8590849530728
Ecolite Černý lištový LED reflektor 30W 3F Premium TR-TL-30W/CR/NA
Ověřit dostupnost
Značka: Ecolite
1 999

Černý LED reflektor o výkonu 30W je určen do lištového systému. Slouží jako náhrada halogenových lištových reflektorů 100 – 150W, které se zahřívají a mají několikanásobně vyšší spotřebu elektrické energie. LED lištové reflektory nevyzařují UV ani infra záření. Nehrozí tedy, že by oblečení vybledlo, jako se to stávalo u jejich halogenových protějšků.

Tento lištový reflektor je osazen kvalitním napájecím zdrojem značky Philips, který je téměř celý ukryt v napájecí liště. Díky nastavitelnému vyzařovacímu úhlu osvítíte přesně jen to co je potřeba. Toto svítidlo je kompatibilní s lištovým systémem Global Track.

LED lištový reflektor svítí ihned po zapnutí na plný výkon. Je vhodný do interiérů. Díky COB čipu a hliníkovému šasi se nepřehřívá. Tím je dána dlouhá životnost 30 000 hodin. Není potřeba měnit halogenová trubice, je tedy bezúdržbový. Vstupní napětí je 230V.

LED svítidla jsou vhodná k trvalému dennímu svícení maximálně 10 – 12 hodin denně. Delší provoz snižuje životnost a mohl by vést ke ztrátě záruky.