vybojky-zarovky.cz

Ecolite LED stropní/nástěnné svítidlo 14W s pohybovým čidlem WCL19R-HF/14W/LED

Výjimečný a žádaný produkt Ecolite LED stropní/nástěnné svítidlo 14W s pohybovým čidlem WCL19R-HF/14W/LED od výrobce s dobrým jménem Ecolite pohodlně získáte tady nyní za výhodnou cenu. V akci za cenu 749 Kč.
EAN: 8590849530414
Ecolite LED stropní/nástěnné svítidlo 14W s pohybovým čidlem WCL19R-HF/14W/LED
Ověřit dostupnost
Značka: Ecolite
749

Kruhové stropní LED svítidlo o průměru 25,7cm o výkonu 14W lze snadno uchytit na zeď či strop. Nahrazuje starší svítidla pro žárovky s paticí E27. Jednotlivé diody neoslňují a ve svítidle nejdou vidět. Jsou tedy nerozeznatelné od běžného svítidla. Díky vyššímu krytí IP44 je výrobek odolnější proti vlhkosti a lze jej umístit i do exteriérů na strop nebo stěnu. Jedná se o cenově dostupný produkt s integrovaným proudovým zdrojem. Tento zdroj je umístěn přímo na základní desce s LED diodami. Svítidlo je vybaveno HF senzorem pohybu s úhlem pokrytí celých 360˚ a dosahem až 5 metrů při montážní výšce 2,5m. Čidlo pohybu funguje na principu mikrovln, které detekují pohyb i přes sklo a lehké stavební materiály.

Nástěnná LED svítidla neprodukují nadměrné teplo, nehrozí tedy požár. Ihned po zapnutí svítí na 100% výkonu. Nejsou náchylná na časté spínání, jsou tedy vhodná k zapojení s pohybovým čidlem. Dlouhá životnost a žádná údržba z nich dělají ekonomicky vhodnou náhradu klasických svítidel.

Toto svítidlo má pevně nastavenou dobu sepnutí a citlivost.