vybojky-zarovky.cz

Ecolite LED stropní/nástěnné svítidlo 42W WCL19R-42W/LED

Výjimečný a žádaný produkt Ecolite LED stropní/nástěnné svítidlo 42W WCL19R-42W/LED od skvělého a známého výrobce Ecolite máte možnost získat na našich stránkách teď opravdu levně. V současnosti pořídíte za cenu 1 149 Kč.
EAN: 8590849527698
Ecolite LED stropní/nástěnné svítidlo 42W WCL19R-42W/LED
Ověřit dostupnost
Značka: Ecolite
1 149

Kruhové stropní LED svítidlo o výkonu 42W lze snadno uchytit na zeď či strop. Nahrazuje starší svítidla pro žárovky s paticí E27. Průměr tohoto LED svítidla je 48cm. Jednotlivé diody neoslňují a ve svítidle nejdou vidět. Jsou tedy nerozeznatelné od běžného svítidla. Svítidla jsou určena do interiéru. Jedná se o cenově dostupný produkt integrovaným proudovým zdrojem. Tento zdroj je umístěn přímo na základní desce s LED diodami. Toto řešení je spolehlivější ale cenově výrazně levnější na výrobu.

Nástěnná LED svítidla neprodukují nadměrné teplo, nehrozí tedy požár. Ihned po zapnutí svítí na 100% výkonu. Nejsou náchylná na časté spínání, jsou tedy vhodná k zapojení s pohybovým čidlem. Dlouhá životnost a žádná údržba z nich dělají ekonomicky vhodnou náhradu klasických svítidel.