vybojky-zarovky.cz

Ecolite LED stropní svítidlo kulaté 60W WALP08-60W/LED

Tento designový produkt Ecolite LED stropní svítidlo kulaté 60W WALP08-60W/LED od známého dodavatele Ecolite lze získat právě nyní napořád výhodně! Nyní pořídíte jen za 3 099 Kč.
EAN: 8590849528107
Ecolite LED stropní svítidlo kulaté 60W WALP08-60W/LED
Ověřit dostupnost
Značka: Ecolite
3 099

Moderní designové stropní LED svítidlo o výkonu 60W lze snadno uchytit na strop. Nahrazuje starší svítidla pro žárovky s paticí E27. Rozměr tohoto LED svítidla je 50 cm. K ovládání světla je přibalený dálkový ovladač, díky kterému lze světlo ovládat – měnit teplotu světla, jas, noční světlo. Svítidla jsou určena do interiéru. Svítidlo je osazené kvalitní úspornou LED technologií SMD se dvěma čipy pro přepínání mezi studeným a teplým světlem. Svítidlo je pečlivě vyráběno po jednotlivých vrstvách, které v konečném výsledku propouští světlo v různých intenzitách. Výsledkem je abstraktní obrazec, který ozdobí každý interiér.

Nástěnná LED svítidla neprodukují nadměrné teplo, nehrozí tedy požár. Ihned po zapnutí svítí na 100% výkonu. Nejsou náchylná na časté spínání, jsou tedy vhodná k zapojení s pohybovým čidlem. Dlouhá životnost a žádná údržba z nich dělají ekonomicky vhodnou náhradu klasických svítidel.