vybojky-zarovky.cz

Ecolite LED stropní svítidlo kulaté 70W WALP7137-3D/LED

Tento zlevněný produkt Ecolite LED stropní svítidlo kulaté 70W WALP7137-3D/LED od populárního výrobce Ecolite pohodlně pořídíte tady a teď právě ve slevě! Akční cena již od 3 099 Kč.
EAN: 8590849529791
Ecolite LED stropní svítidlo kulaté 70W WALP7137-3D/LED
Ověřit dostupnost
Značka: Ecolite
3 099

Moderní designové stropní LED svítidlo o výkonu 70W lze snadno uchytit na strop. Nahrazuje starší svítidla pro žárovky s paticí E27. K ovládání světla je přibalený dálkový ovladač, díky kterému lze světlo ovládat – měnit teplotu světla, jas, noční světlo. Svítidla jsou určena do interiéru. Svítidlo je osazené kvalitní úspornou LED technologií SMD se dvěma čipy pro přepínání mezi studeným a teplým světlem. Svítidlo je pečlivě vyráběno po jednotlivých vrstvách, které v konečném výsledku propouští světlo v různých intenzitách. Výsledkem je abstraktní obrazec, který ozdobí každý interiér.

Nástěnná LED svítidla neprodukují nadměrné teplo, nehrozí tedy požár. Ihned po zapnutí svítí na 100% výkonu. Nejsou náchylná na časté spínání, jsou tedy vhodná k zapojení s pohybovým čidlem. Dlouhá životnost a žádná údržba z nich dělají ekonomicky vhodnou náhradu klasických svítidel.