vybojky-zarovky.cz

Egger Licht Harmony Flex nástěnné světlo s LED ramenem, Obývací pokoj / jídelna, textil, ocelový plech, hliník, E27, 60W, L: 27 cm, K: 24cm

Akční a ve slevě produkt Egger Licht Harmony Flex nástěnné světlo s LED ramenem, Obývací pokoj / jídelna, textil, ocelový plech, hliník, E27, 60W, L: 27 cm, K: 24cm od dodavatele s dobrým jménem Egger Licht můžete koupit právě nyní na našich stránkách levně! Nyní pořídíte za super cenu 8 084 Kč.
Egger Licht Harmony Flex nástěnné světlo s LED ramenem
Ověřit dostupnost
Značka: Egger Licht
8 084

Nástěnné svítidlo Harmony Flex v chromovém provedení se čtvercovým látkovým stínidlem a flexibilním ramenem LED Nástěnné svítidlo Harmony Flex je nadčasové, moderní a praktické. Díky ohebnému rameni s malým LED bodem, látkovému stínidlu krémové barvy a dvěma spínačům, kterými lze samostatně spínat oba světelné zdroje, je ideální pro montáž na noční stolek. Ať už v hotelu, nebo v soukromé ložnici – nástěnné svítidlo Harmony Flex poskytuje cílené osvětlení pro čtení díky ohebnému rameni s integrovanou optikou, přes které vyzařuje světlo teplé bílé LED pod úhlem 40°, a příjemné okolní osvětlení díky žárovce, kterou lze vložit do stínidla (E27 max. 60 W – není součástí dodávky).

Další zboží z kategorie Nástěnná svítidla
Další produkty od značky Egger Licht