vybojky-zarovky.cz

EGLO Čtyřžárovkové LED stropní svítidlo Ferreros, Obývací pokoj / jídelna, ocel, plast, 6.3W, P: 27 cm, L: 27 cm, K: 6cm

Oblíbený a kvalitní produkt EGLO Čtyřžárovkové LED stropní svítidlo Ferreros, Obývací pokoj / jídelna, ocel, plast, 6.3W, P: 27 cm, L: 27 cm, K: 6cm od společnosti EGLO jde nakoupit právě teď u nás levně. Za bezkonkureční cenu 3 085 Kč.
EAN: 09002759967949
EGLO Čtyřžárovkové LED stropní svítidlo Ferreros
Ověřit dostupnost
Značka: EGLO
3 085

Čtyřžárovkové LED stropní svítidlo LED Ferreros: decentní svítidlo pro velké prostory Zejména ve velkých místnostech může moderní čtyřhořící stropní světlo Ferrero poskytnout vyvážené osvětlení. Se svými čtyřmi vybráními pro LED je tvar čtvercový. Kryt tvoří ocelový rám, který má čtyři stínidla hluboko v krytu, který je také bílý, ale z plastu. Světlo je tiše rozloženo po celé místnosti, ale je velkorysé. Výsledkem je přátelská, jasná atmosféra v místnosti, jejíž světlo v pozadí se mírně drží v pozadí. S pomocí moderních technologií LED může být Ferreros trvale v provozu, aniž by vznikly obrovské náklady na elektřinu. Ideální nejen pro bydlení, ale i pro komerční účely.

Další zboží z kategorie Stropní svítidla