vybojky-zarovky.cz

EGLO Ferreros – dvoužárovkové LED stropní svítidlo bílé, Obývací pokoj / jídelna, ocel, plast, 6.3W, P: 25.5 cm, L: 14 cm, K: 6cm

Tento neodolatelný kus EGLO Ferreros - dvoužárovkové LED stropní svítidlo bílé, Obývací pokoj / jídelna, ocel, plast, 6.3W, P: 25.5 cm, L: 14 cm, K: 6cm od společnosti s úžasnou pověstí EGLO jednoduše můžete najít v naší internetové nabídce za mimořádně nízkou cenu. Cena již od 1 604 Kč.
EAN: 09002759967925
EGLO Ferreros - dvoužárovkové LED stropní svítidlo bílé
Ověřit dostupnost
Značka: EGLO
1 604

Skromné, účinné a stylové: dvoužárovkové LED stropní svítidlo Ferreros Dvoužárovkové LED stropní svítidlo Ferreros zaručuje velkorysé osvětlení menších místností. Světlo je úplně bílé, což znamená, že se prostě dostane na místo v místnosti. Skládá se z robustního obdélníkového ocelového rámu a dvou vybrání již nainstalovaných LED. Obě stínidla jsou vyrobena z plastu a umožňují, aby světlo zazářilo nepřímo do místnosti a vytvářelo v místnosti přátelskou atmosféru. Díky moderním technologiím LED je Ferreros také perfektně způsobilý pro dlouhodobý provoz a šetří tak náklady na energii.

Další zboží z kategorie Stropní svítidla