vybojky-zarovky.cz

EMOS Bezrámečkový LED reflektor 10,5W s pohybovým čidlem ZS2910

Akční a ve slevě produkt EMOS Bezrámečkový LED reflektor 10,5W s pohybovým čidlem ZS2910 od značky s dlouholetou historií EMOS pohodlně nakoupíte v aktuální nabídce za extra cenu. Za bezkonkureční cenu 469 Kč.
EAN: 8592920081570
EMOS Bezrámečkový LED reflektor 10
Ověřit dostupnost
Značka: Emos
469

LED reflektor s výkonem 10,5W představuje výkonnou a energeticky efektivní náhradu za současné zářivkové a halogenové reflektory. Je vhodný k trvalému osvětlení vnitřních i venkovních ploch a je navržen tak, aby dokázal pracovat spolehlivě i v extrémních povětrnostních podmínkách. U reflektoru lze libovolně nastavit jeho polohu díky polohovatelnému držáku, který v sobě má již díry pro uchycení.

LED reflektor s bezrámečkovým designem a mléčným difuzorem zajišťuje rovnoměrné osvětlení celého prostoru. Reflektor je vybaven PIR senzorem pohybu, který umožňuje nastavení soumrakového čidla a doby provozu po sepnutí. Výhodou je možnost naklápění čidla pro lepší nastavení snímaného prostoru.

Svítí ihned po zapnutí na plný výkon. Je osazen výkonnými SMD LED diodami a proto dosahuje vysoké svítivosti. Díky hliníkovému šasi se nepřehřívá. Tím je dána dlouhá životnost až 25 000 hodin.

Reflektor je vybaven vysokým stupněm krytí IP44, což poskytuje ochranu proti stříkající vodě. Díky odolnosti IK06 je chráněn i před mechanickým poškozením.

LED svítidla jsou vhodná k trvalému dennímu svícení maximálně 10 – 12 hodin denně. Delší provoz snižuje životnost a mohl by vést ke ztrátě záruky.