vybojky-zarovky.cz

EMOS Bezrámečkový LED reflektor 20W s pohybovým čidlem ZS2921

Unikátní a oblíbený výrobek EMOS Bezrámečkový LED reflektor 20W s pohybovým čidlem ZS2921 od společnosti se zárukou kvality EMOS jde pořídit na našich stránkách v bezva akci! Nyní získáte od 529 Kč.
EAN: 8592920081730
EMOS Bezrámečkový LED reflektor 20W s pohybovým čidlem ZS2921
Ověřit dostupnost
Značka: Emos
529

LED reflektory jsou náhradou za koncepčně starší halogenové reflektory. Tento 20W model je schopen nahradit až 100W halogenový reflektor při zachování stejné svítivosti. Je vhodný jak do interiéru, tak do exteriéru. U reflektoru lze libovolně nastavit jeho polohu díky polohovatelnému držáku, který v sobě má již díry pro uchycení. Reflektor má zabudované PIR čidlo.

Reflektor má matný plastový kryt snižující míru oslnění a jedinečný design bez velkého rámečku.

LED reflektor svítí ihned po zapnutí na plný výkon. Je osazen výkonnými SMD LED diodami a proto dosahuje vysoké svítivosti. Díky hliníkovému šasi se nepřehřívá. Tím je dána dlouhá životnost až 25 000 hodin. Je prachu a voděodolný. Není potřeba měnit halogenová trubice, je tedy bezúdržbový. Svítí bílou barvou, která je nejvíce podobná dennímu světlu. 

LED svítidla jsou vhodná k trvalému dennímu svícení maximálně 10 – 12 hodin denně. Delší provoz snižuje životnost a mohl by vést ke ztrátě záruky.