vybojky-zarovky.cz

EMOS Bezrámečkový LED reflektor 21W ZS2520

Zajímavý kousek EMOS Bezrámečkový LED reflektor 21W ZS2520 s pečetí kvality od značky EMOS lze zakoupit tady teď opravdu výhodně. Cena již od 379 Kč.
EAN: 8592920081518
EMOS Bezrámečkový LED reflektor 21W ZS2520
Ověřit dostupnost
Značka: Emos
379

LED reflektor s výkonem 21W představuje výkonnou a energeticky efektivní náhradu za současné zářivkové a halogenové reflektory. Je vhodný k trvalému osvětlení vnitřních i venkovních ploch a je navržen tak, aby dokázal pracovat spolehlivě i v extrémních povětrnostních podmínkách. U reflektoru lze libovolně nastavit jeho polohu díky polohovatelnému držáku, který v sobě má již díry pro uchycení.

LED reflektor s bezrámečkovým designem a mléčným difuzorem zajišťuje rovnoměrné osvětlení celého prostoru.

Svítí ihned po zapnutí na plný výkon. Je osazen výkonnými SMD LED diodami a proto dosahuje vysoké svítivosti. Díky hliníkovému šasi se nepřehřívá. Tím je dána dlouhá životnost až 25 000 hodin.

Reflektor je vybaven vysokým stupněm krytí IP65, což zajišťuje bezpečné použití i v náročných venkovních podmínkách. Díky odolnosti IK08 je chráněn i před mechanickým poškozením.

LED svítidla jsou vhodná k trvalému dennímu svícení maximálně 10 – 12 hodin denně. Delší provoz snižuje životnost a mohl by vést ke ztrátě záruky.