vybojky-zarovky.cz

EMOS Bezrámečkový LED reflektor 30W ZS2531

Výjimečný a žádaný produkt EMOS Bezrámečkový LED reflektor 30W ZS2531 s pečetí kvality od značky EMOS máte možnost pořídit v naší nabídce za výhodné peníze! Nyní nakoupíte za 479 Kč.
EAN: 8592920081679
EMOS Bezrámečkový LED reflektor 30W ZS2531
Ověřit dostupnost
Značka: Emos
479

LED reflektory jsou náhradou za koncepčně starší halogenové reflektory. Tento 30W model je schopen nahradit až 150W halogenový reflektor při zachování stejné svítivosti. Je vhodný jak do interiéru, tak do exteriéru. U reflektoru lze libovolně nastavit jeho polohu díky polohovatelnému držáku, který v sobě má již díry pro uchycení. Jeden nebo více reflektorů je možná zapojit do okruhu s pohybovým PIR čidlem.

Reflektor má matný plastový kryt snižující míru oslnění a jedinečný design bez velkého rámečku.

LED reflektor svítí ihned po zapnutí na plný výkon. Je osazen výkonnými SMD LED diodami a proto dosahuje vysoké svítivosti. Díky hliníkovému šasi se nepřehřívá. Tím je dána dlouhá životnost až 25 000 hodin. Je prachu a voděodolný. Není potřeba měnit halogenová trubice, je tedy bezúdržbový. Svítí bílou barvou, která je nejvíce podobná dennímu světlu. 

LED svítidla jsou vhodná k trvalému dennímu svícení maximálně 10 – 12 hodin denně. Delší provoz snižuje životnost a mohl by vést ke ztrátě záruky.