vybojky-zarovky.cz

EMOS Bílý domovní bezdrátový zvonek na 3x AA P5723

Unikátní výrobek EMOS Bílý domovní bezdrátový zvonek na 3x AA P5723 značky EMOS jednoduše můžete sehnat právě teď v nabídce za outletovou cenu. Aktuálně stojí u nás 279 Kč.
EAN: 8592920112793
EMOS Bílý domovní bezdrátový zvonek na 3x AA P5723
Ověřit dostupnost
Značka: Emos
279

Domovní zvonek P5723 vyhoví všem vašim představám o kvalitním a spolehlivém pomocníkovi, který se hodí nejen k domu, ale i bytu, nebo do kanceláře. 

Soupravu tvoří tlačítko zvonku (vysílač) a domácí zvonek (přijímač). Výhodou je napájení celé soupravy na baterie. Přenos mezi tlačítkem a zvonkem zprostředkovávají rádiové vlny na frekvenci 433,92 MHz. Dosah závisí na místních podmínkách a je až 100m ve volném prostoru bez rušení. Díky krytí IP44 se nemusíte bát, že by tlačítko nefungovalo i za špatného počasí.

Souprava má tzv. funkci „self-learning“ – tlačítko má schopnost vygenerovat vlastní párovací kód, který zvonek poté přijme a uloží si ho do paměti. Sestavu tak lze rozšiřovat doplňkovými tlačítky. Díky funkci „self-learning“ se také neovlivňují sousední zvonky.

Potěší vás možnost výběru z 36 melodií. Zvonek dokáže hrát melodii o intenzitě až 75 dB. Tlačítko je navíc opatřeno přehlednou světelnou signalizací, díky které budete mít jistotu, že vše funguje, jak má.

Tlačítko je napájeno pomocí knoflíkové baterie CR2032, která je součástí balení.

Hlavní jednotka je napájena pomocí tří tužkových baterií AA, které nejsou součástí balení.