vybojky-zarovky.cz

EMOS Černý venkovní prodlužovací kabel na kovovém bubnu 50m, 4 zásuvky, guma, 230V, 1.5mm2 P084505

Žádaný produkt EMOS Černý venkovní prodlužovací kabel na kovovém bubnu 50m, 4 zásuvky, guma, 230V, 1.5mm2 P084505 originál od značky EMOS je k získání tady teď za extra cenu! Akční cena od 2 999 Kč.
EAN: 8592920104019
EMOS Černý venkovní prodlužovací kabel na kovovém bubnu 50m
Ověřit dostupnost
Značka: Emos
2 999

Kvalitní prodlužovací kabel s délkou 50m umožňuje v domácnostech, dílnách, lehkých provozech zapojení až 4 elektrických zařízení současně. Snadné navíjení kabelu zajišťuje vodící oko robustní kovové tělo navijáku. Pryžové kabely H05RR-F jsou určeny pro střední mechanická namáhání v prostředí obyčejném, studeném i horkém, vlhkém i mokrém. Kabel s průřezem vodiče 1,5mm2 odolá vodě, vlhku, studeným i horkým teplotám od -25°C do 60°C a nabízí tak mnohostranné využití. 

Nenechejte se omezovat při práci a buďte maximálně flexibilní. Kovové bubny s gumovým kabelem dodáváme v několika délkách a vy si vybere tu přesně tu, která vám bude v domácnosti nebo dílně nejvíc vyhovovat. Odolný gumový kabel můžete bez problému použít ve vnitřních i vnějším prostředí, připojení k elektrickému proudu tak máte vždy po ruce.

Pevná konstrukce navijáku a kovové tělo cívky jsou spolehlivou dvojkou, která zaručuje dlouhou životnost, což dokládá i prodloužená záruka 3 let.

Snadné a hladké navíjení kabelu má na starosti vodící oko. Brzda pro aretaci cívky zabraňuje samovolnému navíjení kabelu a fixuje kabel v požadované poloze. Při práci oceníte snadnou manipulaci s navijákem a jednoduché používání.

Tento profesionální prodlužovací kabel je vybaven tepelnou pojistkou, která bezpečně ochrání všechny vaše zařízení před přehřátím. Pokud se teplota prodlužovacího kabelu uvnitř bubnu dostane nad stanovenou mez tepelné pojistky, obvod se okamžitě přeruší. Díky této pojistce nedojde k poškození zařízení a vás ochrání před nebezpečným úrazem.