vybojky-zarovky.cz

EMOS Červený prodlužovací kabel na bubnu 50m, 4 zásuvky, PVC, 230V, 1.5mm2 P19450

Akční a ve slevě výrobek EMOS Červený prodlužovací kabel na bubnu 50m, 4 zásuvky, PVC, 230V, 1.5mm2 P19450 od odblíbeného výrobce EMOS snadno naleznete u nás právě za výprodejovou cenu. V akci od 1 979 Kč.
EAN: 8595025325167
EMOS Červený prodlužovací kabel na bubnu 50m
Ověřit dostupnost
Značka: Emos
1 979

Kvalitní prodlužovací kabel s délkou 50m vám nabízí 4 zásuvky, tepelnou pojistku, brzdu, cívku z téměř nerozbitného ABS plastu. Odolá nechtěným pádům a při správné péči vám bude sloužit dlouhá léta.

Prodlužovací kabel na bubnu si do obývacího pokoje asi nedáte, ale jestliže se živíte jako truhlářelektrikářmontér nebo jste kutil či hodinový manžel, je to ta první věc, kterou byste si měli pořídit.

Kabel o délce 50m s kvalitním vnějším PVC pláštěm a vodiče o průřezu 1,5mm² ho předurčují k práci v interiéru. Díky otáčejícímu bubnu se práce s ním stává pohodlná, rychlá a jednoduchá.

Snadné odmotávání prodlužovacího kabelu z bubnu vám ulehčí práci. Aby bylo i zpětné navíjení pohodlné, je buben vybaven vodicím okem, které zabraňuje kabelu v sesmeknutí a jeho zamotání.

Aby byl i transport bubnu pohodlný a nedocházelo k nechtěnému odmotávání kabelu, je buben vybaven brzdou cívky, která spolehlivě zabraňuje nechtěné rotaci těla bubnu.

Zabudovaná tepelná pojistka zajistí bezpečný provoz vašeho nářadí. Kdyby došlo k nadměrnému zatížení prodlužovacího kabelu a jeho zahřátí na stanovenou mez tepelné pojistky, obvod se přeruší a nedojde k poškození kabelu či požáru. Jakmile klesne její teplota, stejně jako míra vaší únavy, můžete se pustit znovu do práce.