vybojky-zarovky.cz

EMOS GoSmart CCT+RGB LED žárovka stmívatelná 9W E27 WiFi ZQW514R

Vysoce kvalitní produkt EMOS GoSmart CCT+RGB LED žárovka stmívatelná 9W E27 WiFi ZQW514R od oblíbené značky EMOS jednoduše můžete pořídit na našich stránkách v bezva akci! Zrovna nyní za cenu 189 Kč.
EAN: 8592920120125
EMOS GoSmart CCT+RGB LED žárovka stmívatelná 9W E27 WiFi ZQW514R
Ověřit dostupnost
Značka: Emos
189

Chytrá stmívatelná LED žárovka GoSmart je skvělým doplňkem pro moderní domácnost. S touto žárovkou je možné využít široký rozsah stmívání od 10% až do plného jasu 100%. Díky parametrům CCT a RGB lze u žárovky změnit nejen teplota bílé barvy ale i nastavit barvu jinou.

Instalace je snadná a umožňuje vzdálené ovládání pomocí Vašeho mobilního telefonu či tabletu na WiFi přes aplikaci EMOS GoSmart, dostupnou pro Android i iOS. Díky kompatibilitě s Amazon Alexa a Google Assistant můžete použít i hlasové ovládání.

LED žárovky jsou náhradou za staré a neúsporné vláknové žárovky. Touto 9W variantou dokážete nahradit až 60W klasickou žárovku. Dosahuje výborného poměru ceny/výkon + výkon/svítivost a dlouhé životnosti v řádu několika let. Patice E27 je stejná jako u vláknové žárovky.

Vytvořte si příjemnou atmosféru a dopřejte své domácnosti nejen kvalitní, ale navíc i chytré osvětlení, které budete pohodlně ovládat odkudkoliv ze svého mobilního zařízení.