vybojky-zarovky.cz

EMOS GoSmart Digitální pokojový termostat s wifi P56201

Výjimečný a žádaný produkt EMOS GoSmart Digitální pokojový termostat s wifi P56201 od společnosti s dlouholetou tradicí EMOS snadno seženete aktuálně na webu skutečně levně. Ceny od 2 090 Kč.
EAN: 8592920117767
EMOS GoSmart Digitální pokojový termostat s WiFi P56201
Ověřit dostupnost
Značka: Emos
2 090

Digitální pokojový termostat P56201 slouží k automatickému řízení otopných soustav v bytech, domech a kancelářích podle nastavitelného časového programu.

S inteligentním časovým rozvrhem si můžete nastavit teplotu pro konkrétní časy, dny i místnosti a vždy se tak budete cítit maximálně komfortně.

Kalibrace termostatem měřené teploty umožní sjednocení teploty zobrazené na displeji termostatu s teplotou zobrazovanou na displeji jiného zařízení, na které jste zvyklí (např. teploměr nebo meteostanice).

Na základě vaší aktuální GPS polohy termostat automaticky zapne vytápění či chlazení, aby bylo dosaženo optimální teploty v okamžik vašeho návratu domů.

Termostat disponuje jednoduše čitelným displejem s velkými číslicemi s podporou dotykového ovládáníNavíc s podsvíceným displejem termostat můžete ovládat i v noci.

Součástí balení jsou dva šroubky a dvě hmoždinky nutné k uchycení základové části termostatu. Následně stačí propojit vodiče dle schéma zapojení a dokončit instalaci nasazením displeje termostatu na základnovou část. Chytrý termostat je napájen z elektrické sítě AC 230 V.

Poté stačí zařízení připojit k vaší domácí Wi-Fi síti a spárovat s plně jazykově lokalizovanou mobilní aplikací EMOS GoSmart nebo TUYA, která je dostupná pro Android i IOS. Díky kompatibilitě s Amazon Alexa a Google Assistant můžete využít i hlasového ovládání.