vybojky-zarovky.cz

EMOS GoSmart ZigBee modul stmívací 2-kanálový H5108

Tento výjimečný produkt EMOS GoSmart ZigBee modul stmívací 2-kanálový H5108 od společnosti EMOS snadno naleznete právě dnes za zcela nejnižší cenu! Aktuálně za 589 Kč.
EAN: 8592920125922
EMOS GoSmart ZigBee modul stmívací 2-kanálový H5108
Ověřit dostupnost
Značka: Emos
589

Objevte sílu chytrého ovládání s GoSmart stmívacími moduly, které přináší revoluci do vašeho domova nebo kanceláře. Tyto moduly jsou navrženy pro snadné a efektivní ovládání vašich elektronických zařízení, nabízí bezproblémovou integraci do vaší chytré domácnosti.

Stmívací modul modul můžete ovládat pomocí mobilní aplikace EMOS GoSmart nebo TUYA přes komunikační protokol ZigBee 3.0Spolupracuje také s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Assistant.

Detailní informace o instalaci, nastavení a používání GoSmart stmívacího modulu najdete v návodu, který je součástí balení.

POZOR !
Je potřeba samostatně dokoupit chytrou bránu, která komunikuje pomocí standardu ZigBee 3.0. 

Upozornění !
Je důrazně doporučeno, aby instalaci Smart spínacího modulu provedla osoba znalá. Špatně provedená instalace může přinést riziko úrazu elektrickým proudem. Pečlivě dodržujte pokyny a dbejte na maximální zatížení zařízení uvedené v návodu, abyste zajistili bezpečnou a správnou funkci.