vybojky-zarovky.cz

EMOS LED bodová žárovka 4,8W GU10 s nízkým podílem modrého světla Barva světla: Denní bílá ZQ8356

Akční kousek EMOS LED bodová žárovka 4,8W GU10 s nízkým podílem modrého světla Barva světla: Denní bílá ZQ8356 s osvědčenou značkou EMOS lze nakoupit tady a teď za mimořádně nízkou cenu. Cena od 129 Kč.
EAN: 8592920106617
EMOS LED bodová žárovka 4
Ověřit dostupnost
Značka: Emos
129

LED bodové žárovky True Light jsou přímou náhradou za halogenové bodové žárovky, takzvané bodovky. Výměnou zachováte parametry původní žárovky jako úhel svitu, tvar a patici, dosáhnete však výrazné úspory. Tato 4,8W LED bodovka dosahuje vysoké svítivosti 450lm a nahradí tak 47W halogenovou žárovku. Velmi efektivní jsou pokud je vybavíte vestavným rámečkem. Problém však není ani vyměnit LED žárovku v dosavadním svítidle s paticí GU10.

LED bodová žárovka True Light disponuje inovatiní technologií čipu Bridgelux Thrive, která minimalizuje vyzařované modré světlo. Pokud hledáte světlo, které nebude unavovat oči a bude podporovat vaše soustředění a napomáhat tak k vyšším pracovním výkonům. LED bodová žárovka True Light je ta pravá volba.

LED bodová žárovka True Light svítí ihned na plný výkon. Protože většinu energie přemění na světlo, nikoli na teplo, nepřehřívá se, šetří náklady na elektřinu a přesto dosahuje adekvátní svítivosti. Vybírat můžete z teplé a denní bílé barvy světla.

Speciální LED žárovka s velice věrným podáním barev (CRI) a to Ra94. Pro srovnání, nejreálnější podání barev je pod denním světlem a hodnota je Ra100.
CRI lentilky