vybojky-zarovky.cz

EMOS LED čelovka 330lm COB+CREE LED, 3AAA P3531

Super produkt EMOS LED čelovka 330lm COB+CREE LED, 3AAA P3531 od značky s dobrým jménem EMOS pořídíte tady teď právě za výborné peníze. Zrovna teď v akci za 489 Kč.
EAN: 8592920036365
EMOS LED čelovka 330lm COB+CREE LED
Ověřit dostupnost
Značka: Emos
489

Čelovka s výkonem až 300lm a dosvitem až 65 metrů se 7 světelnými režimy.

Čelovka je vhodná jak do přírody, tak i k lovení ryb, či pro myslivce. Tvoří CREE LED (uprostřed), ale také COB LED (žlutá plocha kolem). Ovládáte je pomocí 2 červených samostatných tlačítek v horní části. Kromě klasického bílého režimu má další 2 navíc. Rybářskou čelovku z ní dělá červené svícení, které ryby neruší a rybáři poskytuje dostatek světla při čekání na úlovek (bez toho, aby se po zhasnutí čelovky potýkal s dočasnou slepotou). Zelené světlo je zásadní zase pro myslivce, protože neplaší zvěř.

Ze zadní strany čelovky na popruhu je i červené světlo, jež vás zviditelní pro své okolí. Pohání ho jen jedna Knoflíková baterie, umí svítit i blikat.

Součástí popruhu jsou i 3 háky, díky nimž si můžete čelovku připevnit například k helmě, kterou využijí horolezci, či například turisté při vysokohorských túrách. 

V přírodě je však i mnoho nástrah, ale nemusíte se obávat na čelovce je totiž SOS píšťalka, jež vydává pronikavý zvuk, a tak zásadně zjednoduší a zkrátí záchrannou akci, proto jí také doporučují záchranáři. 

 K čelovce je potřeba dokoupit Mikrotužkové baterie AAA, které nejsou součástí balení.