vybojky-zarovky.cz

EMOS LED žárovka Vintage 4,3W E27 Z74301

Kvalitní a oblíbený produkt EMOS LED žárovka Vintage 4,3W E27 Z74301 od top značky EMOS k dostání právě teď v nabídce za báječnou cenu! Aktuálně stojí u nás 119 Kč.
EAN: 8592920035696
EMOS LED žárovka Vintage 4
Ověřit dostupnost
Značka: Emos
119

Žárovka disponuje pokročilou LED technologií kdy vlákno imituje vzhled klasické žárovky. Sklo je jemně kouřové a barva světla je extra teplá bílá. 

LED žárovky jsou náhradou za staré a neúsporné vláknové žárovky. Lze jimi však nahradit i tzv. CFL neboli úsporné žárovky. Touto 4,3W variantou dokážete nahradit až 35W klasickou žárovku. Díky malým rozměrům je vhodná téměř do jakéhokoli svítidla.  Dosahuje velmi dlouhé životnosti v řádu několika let. Navíc v retro designu, který napodobuje klasické žárovky. Patice E27 je stejná jako u vláknové žárovky.

LED žárovka svítí ihned na plný výkon. Protože většinu energie přemění na světlo, nikoli na teplo, nepřehřívá se, šetří náklady na elektřinu a přesto dosahuje adekvátní svítivosti. Tato LED žárovka svítí teple bíle. Oproti vláknovým žárovkám uspoří až 90% elektrické energie. Díky tomu se jejich koupě rychle vrátí.