vybojky-zarovky.cz

Envostar Envolight Jasper závěsné světlo, 3 zdroje lineární, Obývací pokoj / jídelna, dubové dřevo naolejované, textil, beton, E27, 15W, P: 52 cm, L: 8 cm

Tento unikátní výrobek Envostar Envolight Jasper závěsné světlo, 3 zdroje lineární, Obývací pokoj / jídelna, dubové dřevo naolejované, textil, beton, E27, 15W, P: 52 cm, L: 8 cm od spolehlivé značky Envostar je k dostání v naší nabídce téměř zdarma! Cenově vychází na 4 399 Kč.
EAN: 04251911723373
Envostar Envolight Jasper závěsné světlo
Ověřit dostupnost
Značka: Envostar
4 399
Popis

Závěsné svítidlo Jasper se třemi lampami z dubového dřeva a betonu s rovnou stříškou Závěsné svítidlo Jasper se třemi lampami je vyrobeno z dubového dřeva a betonu. Z rovné stříšky visí dolů tři válce s integrovanými objímkami pro svítidla, které jsou spleteny z černých textilních kabelů. Kombinace materiálů je neobvyklá, působí přirozeně a moderně zároveň a přispívá k dekorativnímu efektu. Jasper se skvěle hodí k osvětlení obývacího pokoje nebo jídelního stolu. Osvětlovací tělesa nejsou součástí dodávky, a proto si je lze vybrat podle vlastních preferencí a odpovídající zásuvky. Tímto způsobem lze ideálně přizpůsobit světelné podmínky požadovaným představám a požadavkům na umístění. Dekorativní svítidla jsou vhodná zejména pro osvětlení. Zdroje světla směřují dolů a vyzařují světlo do všech směrů. Dubové dřevo použité na výrobu svítidla má certifikát FSC a pochází z lesů obhospodařovaných udržitelným způsobem. Svítidla značky Envostar se vyrábějí v Evropě, a proto zaručují krátké přepravní vzdálenosti a zároveň nízké emise CO2. Jasper je dodáván v obalech, které se skládají z recyklovatelných materiálů.