vybojky-zarovky.cz

Envostar Závěsné svítidlo Neptuna, lineární třísvítidlo, Obývací pokoj / jídelna, Borovicové dřevo, kov, textil, E27, 15W, P: 76 cm, K: 22cm

Super kousek Envostar Závěsné svítidlo Neptuna, lineární třísvítidlo, Obývací pokoj / jídelna, Borovicové dřevo, kov, textil, E27, 15W, P: 76 cm, K: 22cm od výrobce s mnohaletou tradicí Envostar máte možnost koupit momentálně na našich stránkách za výborné peníze. Nabídka již od 4 699 Kč.
EAN: 04251911723120
Envostar Závěsné svítidlo Neptuna
Ověřit dostupnost
Značka: Envostar
4 699

Třísvítidlová závěsná lampa Neptuna z borovicového dřeva a kovu obdélníkového tvaru Závěsná lampa Neptuna má tři závěsná stínidla, z nichž každé je opatřeno šedým držákem z borovicového dřeva. K nim je připevněn také držák žárovky, který je obklopen kulatou nenápadnou kovovou mřížkou. Tvar stínidel připomíná lucernu. Závěsné svítidlo je ideální pro osvětlení obývacího pokoje nebo jídelního stolu, protože otevřená stínidla poskytují jasný výhled na světelný zdroj. Ten lze libovolně zvolit podle odpovídající objímky. Díky tomu lze světelné podmínky ideálně přizpůsobit obytnému prostoru a individuálním požadavkům. Dekorativní světelné zdroje se hodí zejména pro závěsná svítidla. Svítidla jsou namontována směrem dolů, ale vyzařují světlo do všech směrů. Použité borovicové dřevo má certifikát FSC a pochází z oblastí udržitelného pěstování. Světla značky Envostar se vyrábějí v Evropě. Krátké dopravní cesty umožňují výrazné snížení emisí CO2. Svítidla Neptuna jsou navíc dodávána v obalech vyrobených z opakovaně použitelných materiálů.

Další zboží z kategorie Závěsná světla
Další produkty od značky Envostar