vybojky-zarovky.cz

Fabas Luce LED stolní lampa Bard, stmívatelná, v bílé barvě, Obývací pokoj / jídelna, hliník, methakrylát, 15W, P: 17 cm, K: 30cm

Výjimečný kousek Fabas Luce LED stolní lampa Bard, stmívatelná, v bílé barvě, Obývací pokoj / jídelna, hliník, methakrylát, 15W, P: 17 cm, K: 30cm od výrobce se zárukou kvality Fabas Luce máte možnost pořídit právě teď u nás v bezva akci! Výhodně za super cenu 5 133 Kč.
EAN: 08019282507079
Fabas Luce LED stolní lampa Bard
Ověřit dostupnost
Značka: Fabas Luce
5 133

Puristický design – LED stolní lampa Bard s dotykovým stmívačem LED stolní lampa Bard zaujme jako rámová lampa s energeticky úsporným LED osvětlením, jehož jas lze měnit pomocí dotykového stmívače. Puristický design svítidla Bard působí velmi moderně a je ideálním doplňkovým osvětlením pro různá prostředí. Svítidlo je vyrobeno z hliníku a LED diody stíní za difuzorem z metakrylátu. Světlo jemně vyzařuje do místnosti a díky teplé bílé barvě světla vytváří útulnou atmosféru. Bard je stylové rámové svítidlo se střídmým vzhledem, které najde své místo na komodách a příručních stolcích nebo i jako noční svítidlo.

Další zboží z kategorie Osvětlení interiéru
Další produkty od značky Fabas Luce