vybojky-zarovky.cz

Fabas Luce LED stropní svítidlo Bard, 42×42 cm, antracit, Obývací pokoj / jídelna, kov, metakrylát, 39W, P: 42 cm, L: 42 cm, K: 6.5cm

Kvalitní a velmi žádaný produkt Fabas Luce LED stropní svítidlo Bard, 42x42 cm, antracit, Obývací pokoj / jídelna, kov, metakrylát, 39W, P: 42 cm, L: 42 cm, K: 6.5cm od značky Fabas Luce můžete dostat na našich stránkách teď za skvělou cenu. Akční cena již od 6 499 Kč.
EAN: 08019282507260
Fabas Luce LED stropní svítidlo Bard
Ověřit dostupnost
Značka: Fabas Luce
6 499
Popis

LED stropní svítidlo Bard v antracitové barvě Série Bard od italského výrobce lamp Fabas Luce představuje moderní stropní svítidlo s energeticky úspornými a stmívatelnými LED. Díky zdrženlivému a jasnému designu lze stropní svítidlo implementovat do mnoha variant vybavení. Čtvercový rám, ve kterém jsou umístěny LED diody, je stejně jako zavěšení vyroben z kovu a je uložen v antracitové barvě. LED diody obsažené v lampě vyzařují příjemné teplé bílé světlo přes satinovaný kryt, který lze snadno regulovat pomocí funkce stmívání. Díky svému kompaktnímu a elegantnímu designu lze stropní svítidlo použít různými způsoby a vždy zajišťuje koordinované osvětlení.